Společná dovolená se kvapem blíží!

V sobotu 31.7. začíná společná sborová dovolená – tábor – na chalupě ve Zbytcích u Zásady (je to prý někde kousek od Železného Brodu). Kromě chalupy bude také možnost se ubytovat ve stanech na přilehlém pozemku.

Nosným programem je příběh holandské křesťanky Corrie ten Boom, která spolu se svou rodinou schovávala za 2. světové války ve svém domě v Holandsku před nacisty Židy. Mohla tak doslova zachránit život mnoha lidem. Za to byla později se svou rodinou uvězněná v koncentračním táboře Ravensbrück v Německu. Na rozdíl od své sestry a tatínka se vrátila domů a po válce jí Pán povolal, aby jako jeho služebnice nesla poselství evangelia o Kristově lásce a odpuštění lidem na celém světě. Na příběhu jejího života, který Corrie sepsala ve své knize Útočiště, chceme probírat s přítomnými dětmi i dospělými témata jako je odpuštění nepřátelům, Boží láska k Židům a Izraeli, statečnost a rozhodnutí stát v pravdě, atd.

Sborová dovolená potrvá do příští soboty 6.8.

Sborovou dovolenou vnímáme jako mimořádnou příležitost. Příležitost být spolu, mít obecenství, sdílet se, modlit se společně, společně pracovat, ať už na programu, nebo třeba na dřevu do kuchyně… Je to čas, kdy Pán Bůh jedná jiným a zvláštním způsobem. Na letních táborech a dovolených mnohdy dávají lidé své životy Pánu Ježíši Kristu a je to zvláštní příležitost pro zastavení, odpočinutí i nová rozhodnutí. Nenechte si jí ujít! Ještě jsou volná místa!

Letní tábor je otevřen i pro případné hosty. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

napsal: 21.7.11, Michal

23 července, 2011

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *